Thuiswinkel Secure Shopping
0
webwinkel
0

Zwroty i gwarancja

 

 

Warunki zwrotu
- Bezpłatnie w ciągu 14 dni
- Sprawdź, czy artykuł i opakowanie są nadal w nowym stanie.
- Zwrot pieniędzy natychmiast po przetworzeniu

 

Jak mogę dokonać zwrotu?

Kliknij przycisk "Powrót" powyżej. Poproś o etykietę zwrotną przez e-mail, aby zwrócić bezpłatnie.


Czy zwroty są bezpłatne?

Zwroty są bezpłatne za pośrednictwem naszego procesu zwrotów. Możesz również dokonać zwrotu w inny sposób, ale w takim przypadku koszty ponosisz sam.


Jaki jest okres zwrotu?

Okres zwrotu wynosi 14 dni od otrzymania zamówienia.


Kiedy otrzymam zwrot pieniędzy?

Po otrzymaniu i przetworzeniu zwrotu otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Kwota zakupu zostanie zwrócona natychmiast po przetworzeniu i zostanie przelana na konto użytkownika w ciągu kilku dni. Jeśli zwróciłeś całe zamówienie, zwrócimy również koszty wysyłki przesyłki zwrotnej.

Czy wybrałeś płatność z dołu? W takim przypadku przegląd płatności zostanie dostosowany. Pamiętaj, że zawsze powinieneś płacić na czas, nawet jeśli zwróciłeś zamówienie.


Jak wymienić produkt?

Zwróć produkt do wymiany zgodnie z naszym procesem zwrotu i złóż nowe zamówienie z wybranym produktem.


Gwarancja

Wszystkie zakupione u nas produkty są objęte 2-letnią gwarancją ustawową. Gwarancja prawna oznacza, że produkt jest lub powinien być zgodny z oczekiwaniami.

 

Prawo do odstąpienia od umowy

Użytkownik ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w fizyczne posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w fizyczne posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z załączonego wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy użytkownikowi wszystkie otrzymane od niego płatności, w tym koszty dostawy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wyboru przez użytkownika rodzaju dostawy innego niż najtańszy oferowany przez nas rodzaj standardowej dostawy), bez zbędnej zwłoki, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji użytkownika o odstąpieniu od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych środków płatności, jakie zostały użyte przez użytkownika w pierwotnej transakcji, chyba że użytkownik wyraźnie zgodził się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku użytkownik nie poniesie żadnych opłat w związku z takim zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania towarów z powrotem lub dostarczenia przez użytkownika dowodu ich odesłania, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

Użytkownik ma obowiązek odesłać lub przekazać nam towary bez zbędnej zwłoki, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformował nas o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślesz towary przed upływem terminu 14 dni. Użytkownik będzie musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów.

Nasz adres zwrotny
Partywinkel
Luzernestraat 83J
2153GM Nieuw-Vennep
Holandia


Użytkownik ponosi odpowiedzialność wyłącznie za zmniejszenie wartości towarów wynikające z obchodzenia się z nimi w sposób inny niż konieczny do ustalenia charakteru, cech i funkcjonowania towarów.

Partywinkel B.V.

Siedziba główna
Luzernestraat 83J
2153GM Nieuw-Vennep
Holandia

Magazyn
Kerkeplaat 11
3313LC Dordrecht
Holandia

Numer VAT: NL857428603B01
CoC: 68411278